تبلیغات
دانلود به سبك ایرانی

مركز دانلود به سبك ایرانی - بررسی فیلم های بروری پرده سینمای ایران

بخش هافونت(2)


دانلود فیلم(10)


کلیپ موبایل(10)


جاوا برای موبایل(7)


فول آلبوم داخلی(9)


فول آلبوم خارجی (1)


کلیپ های تصویری(17)


تک آهنگهای ایرانی(7)


مسائل ز.نا.ش.و.یی(2)


تک آهنگهای خارجی(2)


بازی های رایانه ای(5)


برنامه های كاربردی(24)


تغییر چهره ویندوز(8)


ترفندهای خفن(1)


بخش گیم(7)


والپیپر(79)


لینک های روز


Best Wallpapers


جستجو

آرشیو

هفته چهارم اردیبهشت 1389
هفته دوم مهر 1388
هفته اول مهر 1388
هفته چهارم شهریور 1388
هفته سوم شهریور 1388
هفته دوم شهریور 1388
هفته اول شهریور 1388
هفته چهارم مرداد 1388
هفته سوم مرداد 1388
هفته دوم مرداد 1388
هفته اول مرداد 1388
هفته سوم تیر 1388
هفته دوم تیر 1388
هفته اول تیر 1388
هفته چهارم خرداد 1388
هفته سوم خرداد 1388

همه آرشیوها

مطالب اخیر

من دیر اومدم زود میرم
Hot Girls HQ Wallpapers
CG Wallpapers
Colors Wallpapers
Aircraft Wallapers
بهرام رادان سفیر ایرانی در برنامه جهانی غذا
جدیدترین و زیباترین عکس های افسانه پاکرو بازیگر زن جوان و با استعداد ایرانی
عکس های شاهرخ استخری در سال ۸۹
نرم افزار فایر فاكس برای موبایل با پسوند جاوا
نرم افزار فایرفکس با پسوند جاوا

لیست آخرین پستها

صفحات

فول آرشیو خوانندگان داخلی و خارجی
فرم تماس با ما

خروجی مطالب

RSS   Atom


بررسی فیلم های بروری پرده سینمای ایرانبررسی فیلم های بروری پرده سینمای ایران

کیش و مات


لیست كامل عوامل فیلم كیش و مات 
گروه كارگردانی
۱- جمشید حیدری كارگردان
۲- ابراهیم صمیمی دستیار اول كارگردان
۳- گلچهره دانش برنامه ریز
۴- امین پاییزی دستیار دوم كارگردان
۵- ناصر سهرابی مدیر روابط عمومی
۶- شهرام زمانی انتخاب بازیگر
۷- گلچهره دانش منشی صحنه
 
گروه فیلمنامه
۱- خشایار الوند نویسنده
 
گروه بازیگران
۱- حمید گودرزی  
۲- الناز شاكردوست  
۳- نیما شاهرخ شاهی  
۴- بهنوش بختیاری  
۵- علی صادقی  
۶- محمدرضا هدایتی  
۷- احمد پورمخبر  
۸- هاشم روحانی  
۹- ناصر سهرابی  
۱۰- رحیم هودی  
۱۱- اكبر عبدی با حضور افتخاری
۱۲- شهره لرستانی با حضور افتخاری
۱۳- مجید مشیری با حضور افتخاری
۱۴- سعید پیردوست با حضور افتخاری
۱۵- مهدی میامی با حضور افتخاری
۱۶- پوراندخت مهیمن با حضور افتخاری
۱۷- ناصر سهرابی با حضور افتخاری
خلاصه داستان :
داستان جوانی به نام بهروز است كه دست به هر كاری می زند شكست می خورد. بهروز به جای اینكه دلیل ناكامی هایش را بیابد، فكر می كند آدم بدشانسی است و چون بدشانسی هایش تداوم می یابد، دست به خودكشی می زند، اما چون تاریخ مصرف قرص هایی كه خورده گذشته بود نجات می یابد. بهروز دوباره تصمیم به خودكشی می گیرد ولی این بار یك رزیدنت جوان اعصاب و روان به نام پریسا او را نجات می دهد و برای اینكه مانع خودكشی دوباره او شود قول می دهد دیگر بدشانسی نیاورد و حتی یك شانس خیلی بزرگ هم در انتظارش باشد. بهروز باور می كند اما تهدید می كند كه اگر چنین نشود خود را خواهد كشت و این سرآغاز ماجراهای جدیدی است كه برای بهروز شكل می گیرد.

 


 

 

دل خون

 


لیست كامل عوامل فیلم دلخون
گروه كارگردانی
۱- محمدرضا رحمانی كارگردان
۲- روزبه سجادی حسینی برنامه ریز
۳- روزبه سجادی حسینی دستیار كارگردان
۴- چاوش هنرآموز دستیار كارگردان
۵- وانیا زرافشان دستیار كارگردان
۶- الهه گودرزی مدیر روابط عمومی
۷- پانته آ حسینی منشی صحنه
۸- سلطانعلی ملكی مسئول هنروران
 
گروه فیلمنامه
۱- محمدرضا رحمانی نویسنده
۲- علیرضا محمودی ایرانمهر نویسنده
۳- محمدرضا رحمانی طرح اولیه داستان از
۴- عزیزاله حاجی مشهدی مشاور فیلمنامه
۵- سیدناصر هاشم زاده مشاور فیلمنامه
 
گروه بازیگران
۱- الناز شاكردوست  
۲- حامد بهداد  
۳- پوریا پورسرخ  
۴- هوشنگ توكلی  
۵- حبیب دهقان نسب  
۶- حشمت آرمیده  
۷- افسانه ناصری  
۸- هنگامه حمیدزاده  
۹- مهراج محمدی  
۱۰- نوبر قنبریان  
۱۱- هستی معمایی  
خلاصه داستان :
عماد به خاطر شكی كه به همسرش داشته او را به قتل رسانده است و اكنون منتظر صدور و اجرای حكم اعدام می باشد كه با ورود سیما به عنوان وكیل تسخیری و پیشنهاد غافلگیر كننده ای كه می دهد ماجرا شكل دیگری پیدا می كند...

 

نقد و بررسی فیلم :

مسعود اطیابی تهیه کننده و مدیرتولید فیلم "دلخون" در نشست نقد و بررسی در باشگاه فیلم تهران گفت: دیگر نمی توانیم به سؤالات پاسخ های سنتی بدهیم و باید پاسخگوی پرسش های جدید باشیم و این حادثه که در فیلم "دلخون" اتفاق می افتد(اهدای عضو یک قاتل) محصول یک جامعه مدرن است و در واقع طرح این پرسش و این موقعیت برای من جذاب بود. نشست نقد و بررسی فیلم "دلخون" به همراه نمایش این فیلم با حضور محمدرضا رحمانی(کارگردان)، علیرضا محمودی ایران مهر(فیلمنامه نویس)، سیدمسعود اطیابی(تهیه کننده)، رضا درستکار(منتقد فیلم) و جمع کثیری از علاقه مندان به سینما در آمفی تئاتر فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
در ابتدای این جلسه رحمانی کارگردان فیلم در پاسخ به سؤال درستکار(منتقد فیلم) که پرا سوژه را برای ساخت اولین فیلمش در نظر گرفته است؟ گفت: از سه چهار سال پیش با اعدام چند نفر این طرح در ذهنم شکل گرفت بعد در مراحل تحقیق به اطلاعات و سؤال های جدیدی رسیدم. در مراحل تحقیق فیلمنامه دریافتم که با مدرن شدن زندگی و روابط انسان ها شکل جدیدی از معضلات و آسیب های اجتماعی در حال شکل گرفتن است که تا پیش از این یا اساساً وجود نداشته اند یا کم اهمیت بوده است. از همین رو یکسری سؤال ها برای انسان معاصری که در یک جامعه مدرن زندگی می کند بوجود آمده که دیگر نمی توان با جواب های سنتی به آن ها پاسخ داد و این موضوع و این طرح سؤال برای من خیلی جذاب بود و از آنجا دغدغه همیشگی من طرح مسائل و آسیب های اجتماعی بوده فکر کردم الان زمان مناسبی است که این سؤال را مطرح کنم و طرح خود این سؤال هسته مرکزی این فیلمنامه را شکل داد. در ادامه نشست، علیرضا محمودی ایران مهر فیلمنامه نویس، نیز در خصوص روند شکل گیری فیلمنامه "دلخون" گفت: از یک سال قبل با طرح و تحقیقات آقای رحمانی شروع به نگارش فیلمنامه کردیم و واقعاً کار خیلی ترسناکی بود. "قاتلی که می خواهد قلبش را اهداء کند" و با توجه به موضوع فیلم چون نمی خواستیم داستان شکل سنتی به خود بگیرد فقط سعی کردیم که با یک موقعیت مواجه باشیم و در همین موقعیت به جای پرداخت کلاسیک فیلمنامه نویسی که نقطه عطف، گروه افکنی و گشایی و....... دارد، بیشتر به فضاسازی و پرداخت به جزئیات همین موقعیت فکر کنیم و در کنار این موقعیت هم چند داستانک قرار داده ایم.
در ادامه سیدمسعود اطیابی مدیرتولید و تهیه کننده فیلم در خصوص دلایلش برای ساخت "دلخون" گفت: چیزی که در "دلخون" برای من جذابیت داشت طرح این پرسش بود که آیا قاتلی می تواند اعضای بدنش را اهداء کند؟ طرح این گونه پرسش ها در زمانی که زندگی و جامعه به سمت مدرنیته می رود پرسش کننده و کسانی که بتوانند به این پرسش ها پاسخ دهند را مخاطب خود قرار دهد. اطیابی ادامه داد: دیگر ما نمی توانیم به سؤالات به طور سنتی جواب بدهیم و باید پاسخگوی پرسش های جدید باشیم و این حادثه که در فیلم "دلخون" اتفاق می افتد(اهدای عضو یک قاتل) محصول یک جامعه مدرن است و در واقع طرح این پرسش و این واقعیت برای من جذاب بود. در ادامه این نشست یکی از حضار در خصوص علت پایان بندی تلخ فیلم گفت: با توجه به اینکه تماشاگر ایرانی به پایان های شاد عادت دارد اول می ترسیدم و بارها جای تماشاگر نشستم و همیشه برایم سؤال های زیادی شکل می گرفت ولی چون اساساً موقعیتی که عماد در آن قرار داشت یک موقعیت تراژیک بود
نمی خواستم فیلم را شاد تمام کنم می خواستم تلخی پایان فیلم تماشاگر را درگیر خودش کند و مخاطب بعد از بیرون رفتن از سالن سینما برود دنبال این سؤال که چرا عماد در چنین موقعیتی است. در ادامه یکی از حضار در خصوص فیلمنامه و اینکه هدف عماد از این کار (اهدای عضو) پرسید که ایران مهر در جواب گفت: اساساً قرار نبود به اینکه چرا عماد این کار را انجام می دهد برسیم و شاید اگر به هدفش پی می بردیم تبدیل به شعار می شد و نمی خواستم انسانی را نشان بدهم که به خاطرموقعیتش تصمیم به این کار می گیرد عماد با همه ترسهایش، دروغهایش، سادگیش و....... شخصیتی دو گانه دارد و نمی خواستم یک طرفه و یک جانبه به این شخصیت نگاه کنم و اساساً ایجاد همین تضادها که برای این آدم شکل می گیرد ذهن مرا مشغول خود کرد. در ادامه رحمانی در خصوص انتخاب بازیگران فیلم و بازی خوب «حامد بهداد» گفت: انتخاب بازیگر در سینما مقوله پیچیده ای است عوامل مختلفی از تهیه کننده، گیشه، فیلمنامه و خود بازیگر در انتخاب بازیگر مؤثر است معمولاً وقتی فیلمی می خواهد ساخته شود کارگردان لیستی از اولویت های خود دارد من چون اولین کارم بود نگران این بودم که نتوانم به اولویت ها برسم چون معمولاً برای کسی که اولین فیلمش را می خواهد بسازد کمی سخت است، ولی خوشبختانه این مسیر برای من با حمایت های آقای اطیابی فراهم شد. در خصوص بازی بهداد هم باید بگویم که بهداد ذاتاً بازیگر خوبی است و در این فیلم هم تواناییها و قابلیت های دیگری از بازیگریش را نمایان کرد و در بیشتر صحنه ها بار فیلم را یک تنه به دوش می کشد.
لازم به ذکر است، در پایان ین جلسه از سوی فرهنگسرای ارسباران از عوامل فیلم "دلخون" تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
همچنین در خاتمه نشست رضا درستکار منتقد سینما و نویسنده مجله دنیای تصویر در خصوص تأثیرگذاری این گونه نشست ها گفت: من به عنوان یک گرداننده جلسه نه به عنوان یک منتقد سعی کردم این نشست بیشتر رویکردی علمی داشته باشد و حتی به کسانی در این جلسه اجازه پرسش دادن بدهم که از لحاظ فنی کار جلوتر برود؛ در این نشست که با حضور عوامل فیلم "دلخون" برگزار شد صحبتهایی که در این رابطه شد بیشتر توصیفی بود و این عوامل بیشتر سعی در دفاع از فیلم خود بودند، تعدادی از تماشاچی ها نظرات خوشان را ارائه می دادند یک تعدای نیز از این فیلم خوششان نیامده و نکته سنجی کردئه بودند اما در کل نشست قابل قبول و پرباری بود و از نظر من تداوم این گونه جلسات کمک می کند که راه گفتگو کردن و راه مفاهمه کردن بر سر یک موضوع  یا حداقل در مورد یک فیلم را یاد بگیریم و در نتیجه اگر این گونه جلسات استمرار داشته باشند از میان همین حاضرین منتقدان و فیلمسازان خوبی بوجود می آیند امّا در مورد صحبتهایی که در این نشست انجام شد این نکته وجود دارد که در خود فیلم یک پیشنهاد یا سؤالی را دربردارد که این امکان بوجود آمد که این سؤال در یک فضای خوبی مثل سینما مطرح شود هرچند که خود فیلم وفادار به این پایه ای از استدلال خودش نیست یعنی خود فیلم این سؤال را مطرح می کند و یک جواب قطعی به آن می دهد امّا به نظر من نفس سؤال کردن و نفس این پیشنهاد در جای خودش خوب و قابل اهمیت است.
گفتنی است، فیلم سینمایی "دلخون"برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم اول و دوم از جشنواره فیلم فجر1387، کاندید بهترین کارگردانی اول و دوم از بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر1387، برگزیده دیپلم افتخار بهترین بازیگری(حامد بهداد) فیلم اول و دوم از بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر1387 بود.

پوستر فیلم :برچسب ها:بررسی فیلم های بروری پرده سینمای ایران، ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
[ نویسنده : آریوبرزن پارسی در 8 شهریور 88 و ساعت 09:40 قبل از ظهر مرتبط با | لینک | نظرات ]امار سایت

 

 آمار بازدیدها:
امروز:
دیروز:
این ماه:
ماه قبل:
مجموع:
آخرین بازدید:

اطلاعات سایت
آخرین بروز رسانی:
کل مطالب :


مدیر سایت:

آریوبرزن پارسی

نظرسنجیلینکستان

قالب ساز
جزیره دانلود
ثبت دامنه و هاستینگ
هفت
قالب وبلاگ
ابراهیم آنلاین
پی سی دانلود
ویدئو گیم دات آی آر
جستجو گر قالب وبلاگ
فرم ثبت نام وام ازدواج
سازمان وظیفه عمومی
قالب وبلاگ میهن بلاگ
دانلود نرم افزار با سوران
ٌٌWeLcOmE To RaStAkHiZ BoYs
دانلود كلیپ باحالعكس بازیگران فیلم
Vista Bold - Download Free Wallpapers
کسب درآمد از طریق اینترنت بدون سرمایه
سازمان آموزش و پرورش استان فارس
سامانه ره گیری كارت هوشمند سوخت
قالب وبلاگ l گرافیك l آموزش » قالب
هواداران مهندس میرحسین موسوی
فروشگاه اینترنتی نیک سی دی
وب سایت شخصی دکتر رضایی

همه لینکها

لینکدونی

mahboobehaa@googlemail.com
"دانلود نرم افزار های روز دنیا"
tuy
ایخورشید
تخت جمشید
مرجع دانلود وآموزشهای تخصصی و کاربردی
سایت تفریحی و دانلود
پاتوق دختر پسرای باحال
بزرگترین پایگاه دانلود نرم افزار
کسب درآمد در اینترنت
اینترنت بدون تحریم
دانلود جدیدترین نرم افزارها
فروشگاه عطر 212
ســـایت تــفــریحـی امــیـد اول
بشکن وب
بازیگران و خوانندگان زن و مرد کره ای
مطالب برتر
شاید اینجاست

آرشیو لینکدونی

Update User Name And Password Nod 32

آماده برای تبادل بنر.... لطفاً بنرهای خود را برای ما ارسال تا در وب قرار دهیم

"


دانلود به سبك ایرانی